یکشنبه , 30 اردیبهشت 1403
برخورد مناسب با دروغگویی کودک | 1000tar.ir

برخورد مناسب با دروغگویی کودک | 1000tar.ir

[ad_1]

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه جام جم ،درواقع، دروغ بیان کردن راهی ناپخته و بی‌اثر است که آنها برای حل مسائل خود انتخاب می‌کنند. کودک شما به جای رفع یک مشکل اساسی، در مورد آن دروغ می‌گوید.دروغ در کودکان به عنوان یک مهارت نادرست در حل مسأله استفاده می‌شود. و این وظیفه ما به عنوان والدین است که به فرزندان خود بیاموزیم به چه روشی این مشکلات را با روش‌های سازنده‌تری حل کنند.

گاهی اوقات این امر به معنای پرداختن مستقیم به دروغ است اما گاهی اوقات نیز به معنای پرداختن به رفتار اساسی است که دروغ را ضروری به نظر می‌رساند.هنگامی که کودکان به اندازه کافی بزرگ شدند تا تفاوت بین درست و غلط را درک کنند، خوب است آنها را در بیان کردن حقیقت تشویق و حمایت کنید.

همچنین می‌توانید زمانی که کودک شما دروغ می‌گوید، به او بفهمانید که این کار او را دوست ندارید. در عوض وقتی فرزند شما کار اشتباهی را انجام می‌دهد، او را بخاطر صداقتش تحسین کنید. جملاتی از این قبیل را بگویید، واقعا خوشحالم که حقیقت را به من بیان کردی. یا لذت می‌برم وقتی راست می‌گویی. این جملات این پیام را ارسال می‌کند که اگر فرزند شما اشتباهی انجام دهد ناراحت نخواهید شد.

منبع مطلب و خبر : www.salamatnews.com

[ad_2]

لطفا به این مطلب از 1 تا 5 ستاره امتیاز دهید

حتما ببینید

قرص سمناکس Semenax چیست؟چه کاربردی دارد

قرص سمناکس Semenax چیست؟چه کاربردی دارد

قرص سمناکس Semenax یک نوع مکمل غذایی است که برای تقویت عملکرد جنسی و افزایش حجم اسپرم استفاده می‌شود. این مکمل غذایی با تأثیر بر روی سیستم تولید منی، بهبود عملکرد جنسی و افزایش حجم منی را تسهیل می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *