پنجشنبه , 23 فروردین 1403
معجزه درمانیِ گذاشتن پیاز داخل جوراب! | 1000tar.ir

معجزه درمانیِ گذاشتن پیاز داخل جوراب! | 1000tar.ir

[ad_1]


۱۳۳۰۲۷۲
یک تکه از پیاز خام را داخل جوراب خود قرار دهید و شب تا صبح را سپری کنید!

برترین‌ها: یک تکه از پیاز خام را داخل جوراب خود قرار دهید و شب تا صبح را سپری کنید! ممکن است برایتان عجیب باشد اما متخصصان این روش را با بیان چندین فایده توصیه می کنند.

اما آیا قرار دادن پیاز در کف پا می توانید از فواید آن بهره ببرید؟ بله زیرا در کف پا مقدار زیادی پایانه های عصبی قرار دارد که به اندام های حیاتی بدن متصل هستند، به این نقاط اتصال ، نقاط نصف النهاری می گویند.

این نقاط با نقاط طب سوزنی مرتبط هستند و توان الکتریکی بسیار بالایی دارند. اگر این نقاط را تحریک نماییم ، به سایر اندام های بدن دسترسی می یابیم پس با گذاشتن یک تکه پیاز در کف پا می توانیم از فواید آن برای نقاط مختلف بدن بهره ببریم.

فواید گذاشتن پیاز در جوراب

درمان سرماخوردگی:

مردم از زمان های گذشته مردم در زمستان ها قطعه ای پیاز خام در جوراب خود می گذاشتند تا از شیوع بیشتر سرماخوردگی جلوگیری کنند، زیرا آنها بر این باور بودند که با این کار می توان خون را پاکسازی کرد، این فرآیند پاکسازی می تواند در درمان سرماخوردگی یا آنفلوآنزا موثر باشد. چنانچه عنوان شده است گذاشتن پیاز درون جوراب به از بین بردن میکروب و باکتریهای احتمالی تجمع یافته در بدن که شما را دچار آنفلوآنزا می کند ، کمک میکند. اما شواهد علمی برای تایید روش درمان خانگی گذاشتن پیاز داخل جوراب وجود ندارد.

معجزه درمانیِ گذاشتن پیاز داخل جوراب!

تصفیه خون:

اسید فسفریک پیاز مانند داروهای ترنس درمال از طریق پوست به داخل بدن نفوذ کرده و خون را تصفیه میکند. استفاده از برش های سیر و پیار و گذاشتن آن ها در جورابتان ( در کف پا ) هنگام خواب با باز کردن مسیر های الکتریکی به پاکسازی ارگان های داخلی بدن کمک می کند. قراردادن پیاز به صورت موضعی روی پوست ، سبب از بین رفتن میکروب و باکتریها می گردد و اسید فسفریک آن وارد جریان خون شده و به تصفیه خون کمک می کند.

از بین بردن میکروب، باکتری و عوامل بیماری زا:

قرار دادن پیاز درون جوراب یکی از روش های درمانی فوق العاده طب چینی برای سم زدایی و نابودی میکروب های بدن است.پیاز مزایای ضد ویروس و ضد باکتری زیادی دارند و قرار دادن آن در جوراب میکروب و باکتریها را از بین می برد.

از بین بردن بوی بد پا:

اگر در جوراب خود برشی از پیاز را قرار دهید ، پیاز سموم و مواد شیمیایی بدنتان را از طریق کف پا بیرون میکشد و بوی پای شما را بهتر میکند. همچنین پخش شدن بوی آن در هوا موجب تصفیه شدن هوای اطرافتان خواهد شد.

معجزه درمانیِ گذاشتن پیاز داخل جوراب!

درمان عفونت:

پیاز یک آنتی بیوتیک طبیعی است و اگر آن را درون جوراب و کف پا قرار دهید ، این فایده را به قسمت های عفونی بدن منتقل می کنید. این روش در درمان عفونت ها بسیار بهتر از آنتی بیوتیک عمل کند.

آبرسانی بدن:

پیاز از مقدار زیادی آب تشکیل شده است. افرادی که در طول روز آب کافی مصرف نمی کنند هنگام خواب یک پیاز را کف پای خود بگذارند و بخوابند تا بدن آنها آبرسانی شود زیرا انرژی الکتریکی نقاط نصف النهاری کف پا، تمام آب موردنیاز بدن را پخش می کند تا سطح آب بدن تنظیم شود.

تقویت سیستم ایمنی بدن:

پیاز دارای ویتامین های E و C است که به سیستم های دفاعی بدن کمک می کند. این ویتامین ها و آنتی اکسیدان های موجود در پیاز روند پیر شدن سلول ها را به تاخیر می اندازند بنابراین قرار دادن پیاز در داخل جوراب ، روند پیر شدن را کاهش می دهد.

معجزه درمانیِ گذاشتن پیاز داخل جوراب!

ضدعفونی کردن بدن و تقویت ارگان های داخلی:

قرار دادن تکه ای پیاز در داخل جوراب در زمان خواب شبانه راهی است برای ضدعفونی کردن بدن و تقویت ارگان های داخلی. با این روش اسید فسفریک موجود در پیاز وارد خون می گردد و به عنوان یک ضدعفونی کننده عمل می کند ، همچنین این روش با استفاده از ورود ترکیبات شیمیایی دیگر موجود در پیاز از طرق پا کمک می کند به خروج عفونت ها به سرعت و با قدرت بیشتری انجام شود.

کاهش تب در کودکان:

استفاده از این روش یعنی گذاشتن تکه ای پیاز درون جوراب برای درمان سریع تب به خصوص در کودکان نیز توصیه شده است.

درمان مشکلات پوستی کف پا:

گذاشتن پیاز درون جوراب علاوه بر سم زدایی بدن در زمینه درمان مشکلات پوستی کف پا نیز موثر بوده است.

معجزه درمانیِ گذاشتن پیاز داخل جوراب!

نحوه گذاشتن پیاز کف پا هنگام خواب:

چند تکه پیاز را برش دهید و برای تحریک نقاط نصف النهاری در قوس های هر دو پا قرار دهید. سپس برای اینکه ثابت بمانند روی آن ها را با جوراب بپوشانید و بخوابید. در خواب خواص پیاز از طریق پوست نفوذ کرده و مانند یک ابزار ترنس درمال (خونتان را تصفیه، میکروب و باکتریها را از بین می برد.

برای رفع بو پیاز از پا ، پاها را با یک ابزار از جنس فولاد ضد زنگ بسابید.

منبع مطلب و خبر : www.bartarinha.ir

[ad_2]

لطفا به این مطلب از 1 تا 5 ستاره امتیاز دهید

حتما ببینید

قرص سمناکس Semenax چیست؟چه کاربردی دارد

قرص سمناکس Semenax چیست؟چه کاربردی دارد

قرص سمناکس Semenax یک نوع مکمل غذایی است که برای تقویت عملکرد جنسی و افزایش حجم اسپرم استفاده می‌شود. این مکمل غذایی با تأثیر بر روی سیستم تولید منی، بهبود عملکرد جنسی و افزایش حجم منی را تسهیل می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *