در هنگام عصبانیت چه غذاهایی نخوریم؟| 1000tar.ir

در هنگام عصبانیت چه غذاهایی نخوریم؟| 1000tar.ir

[ad_1]

به گزارش سلامت نیوز به نقل از هلث شاتز، ارتباط بین احساسات ما و غذاهایی که مصرف می کنیم غیرقابل انکار است. همانطور که برخی غذاها می توانند روحیه ما را تقویت کنند و حس خوبی به ما منتقل کنند، غذاهایی نیز وجود دارند که می توانند احساسات منفی مانند عصبانیت را تشدید کنند.

زمانی که عصبانی هستیم، ضروری است که مراقب انتخاب های غذایی خود باشیم. برخی غذاها می توانند واکنش های عاطفی ما را تشدید کنند و توانایی ما را برای به دست آوردن آرامش بازدارند.

آرشانا سینگال، مشاور و خانواده‌درمانگر بینش‌هایی را در مورد اینکه در زمان عصبانیت چه بخوریم و چه نخوریم به اشتراک گذاشته است.

بیشتر بدانید: وقتی عصبانی هستم چکار کنم؟سینگال می‌گوید: «این یک عادت رایج است که وقتی عصبانی هستیم به غذا روی می آوریم. حتی وقتی سیر می شویم باز هم غذا می خوریم. با این حال، باید توجه داشته باشید که غذایی که در هنگام استرس می خورید، شما را از نظر ذهنی سیر می کند تا جسمی که واقعا برای سلامت درونی شما مضر است. خوردن وعده های غذایی در حالت عصبانیت منجر به پرخوری می گردد که عادت سالمی نیست و ممکن است باعث مشکلات گوارشی مانند اسهال، نفخ و رفلکس اسید شود. جدا از پرخوری، باید حواستان به آنچه می خورید در مواقع استرس و عصبانیت نیز باشد.»

۶ غذایی که در هنگام عصبانیت نباید بخوریم

منبع مطلب و خبر : www.salamatnews.com

[ad_2]

لطفا به این مطلب از 1 تا 5 ستاره امتیاز دهید

حتما ببینید

فرارو | بهترین درمان خانگی موخوره | 1000tar.ir

فرارو | بهترین درمان خانگی موخوره | 1000tar.ir

[ad_1] با آسیب کوتیکول در انتهای مو، موخوره اتفاق می‌افتد. به گزارش بهداشت نیوز، در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *